ÜRÜN GRUPLARIMIZ

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Ürünlerimiz ile ilgili her türlü bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Mesai Saatlerimiz

Hafta İçi: 08:30 - 18:30
Cumartesi: 09:00 - 14:00

E-POSTA LİSTEMİZE ÜYE OLUN

E-Posta listemize kaydolun, en son kampanya ve fırsatlardan ilk siz haberdar olun.

MARKALARIMIZVİZYON & MİSYONUMUZ

Anasayfa » Vizyon & Misyonumuz

Asansör sektörü Türkiye'nin önemli sektörlerindendir. Asansörler, günümüzde her an kullanılan ürünlerin başında gelmektedir. Özellikle akıllı bina sistemlerine asansörün entegrasyonu aranılan özellikler arasına girmiştir. Tüm bu şartlar çerçevesinde asansör sektöründe kaliteli ürünler üretmek, maliyeti minimuma çekerek pazar payını arttırmak, standartlara uygun asansörler ve satış sonrası hizmetler oluşturmak en önemli unsurlardır. Bu çerçeve de;

Misyonumuz;

Özdoğan Asansör olarak; eğitimli personelini teknolojik gelişmeler çerçevesinde bilinçlendirerek, aynı hedef doğrultusunda kaynak ihtiyaçlarını karşılayarak, kaliteli ve güvenilir ürünler ortaya çıkartmak vasıtasıyla sektörün lokomotif firmaları arasında yer almaktır. Teknolojiyi takip eden, kaynaklarını etkin kullanabilen, yenilik ve gelişime açık, müşteri memnuniyeti çerçevesinde üretim yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunan bir firma olmaktır.

Vizyonumuz;

Kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini, can ve mal güvenliğini herşeyin üstünde tutarak çalışmalarımıza devam etmek ve Özdoğan Asansör isminin kaliteli hizmet anlayışı ile bütünleşmesini sağlayarak, Türkiye’de güvenilir, dinamik, lider bir firma ve aranan bir marka olmaktır.